Hledáte zubaře? Nemusíte, je tu stomatologie Praha

1. března 2016

Hledáte zubaře? Navštivte stomatologii v Praze, konkrétně Dentální centrum Urbánek. Po vyplnění jednoduchého formuláře a prostudování ceníku základních výkonů vás přivítá sám garant veškeré péče, kterou stomatologie Praha nabízí. Po přivítání a úvodním rozhovoru budou vaše zuby a dásně podrobně vyšetřeny a budou zhotoveny rentgeny. Proč rentgeny? Některé problémy mohou být skryty a nemusejí být vidět pouhým okem. Jakmile budou veškerá data o stavu vaší ústní dutiny shromážděna, bude vám lékařem navrhnuta následná léčebná terapie včetně informativní cenové kalkulace. Pak už si společně s ošetřujícím lékařem naplánujete harmonogram dalších návštěv a může začít uzdravování či rekonstrukce vašeho chrupu.

Bojíte se zubaře? Navštivte zubní ordinaci v Praze a neobávejte se

Bojíte se zubaře? Už nemusíte! Zubní ordinace Praha vám nabízí zkušenost personálu, bezbolestné ošetření a maximálně profesionální přístup. Než se do jakéhokoliv ošetření společně pustíte, budete znát veškerý postup „prací“. Máte svého zubního lékaře, ale nejste si jisti, zda léčebný postup, který vám nabíz, je právě ten nejlepší nebo jediný možný? Navštivte Dentální centrum Urbánek a přijďte navrhovaný léčebný postup zkonzultovat. Získáte tak více pohledů na daný problém a můžete se pak o navrhované léčbě jednodušeji rozhodovat.

TIP: Sráží vaše sebevědomí křivé zuby? Vyzkoušejte neviditelná rovnátka

Zubní implantáty Praha od firmy Dentis a Straumann

Zubním implantátem je možno vyplnit mezeru po jednom chybějícím zubu a poskytnout tak kvalitní oporu pro zuby sousední. Zubními implantáty je také možno nahradit prakticky celý chrup. A co že to vlastně zubní implantát je? Jedná se v podstatě o kovový šroub, který se zavede do kosti a po vhojení nahradí kořen zubu. Tento šroub tak slouží k upevnění protetické náhrady napevno do dutiny ústní. Může se jednat pouze o zubní korunku, při větším počtu zavedených šroubů o zubní můstek či náhradu celé čelisti. Potřebujete zubní implantáty? Spolehněte se na zubní implantáty Praha od firmy Dentis a Straumann – číslo 1 ve světové implantologii.


Přečtěte si: