Stomatologie Praha – záchovná i estetická stomatologie

1. března 2016

Pokud hledáte spolehlivé zubní ošetření, obraťte se na centrum stomatologie Praha. Prague Dental Clinic vlastní jedno z nejmodernějších vybavení, takže návštěva zde pro vás už v žádném případě nemusí být nepříjemným a traumatizujícím zážitkem. Všichni zubaři, kteří zde pracují, jsou uznávanými specialisty ve svém oboru – ať už se věnují záchovné, či estetické stomatologii. Pro svou práci jsou vybaveni bohatými zkušenostmi a vysokou profesionalitou. Vezměte s sebou i své děti a naučte je k zubaři chodit pravidelně a bez obav.

Stomatologie Praha využívá digitální rentgenové přístroje a intraorální kamery

Stomatologové Praha mají k dispozici moderní digitální rentgenové přístroje, které zatíží pacienta pouze minimální radiační dávkou. Navíc díky intraorální kameře můžete i vy spatřit a zkontrolovat jinak v podstatě neviditelná místa v ústní dutině. Veškeré ošetření s vámi bude průběžně konzultováno, abyste se i vy mohli podílet na výběru řešení z možných variant, které se nabízejí. Každá péče na zmíněné klinice začíná vstupním vyšetřením. Poté se pacient dozví, jak bude vypadat časový a finanční plán jeho následného ošetření.

TIP: Toužíte po dokonalém úsměvu? Zkuste zubní fazety

Nové zuby nebo nové auto? Vsaďte na prevenci!

Pamatujte na pravidelné preventivní prohlídky u zubaře Praha. Jedině tak můžete šetřit finance. Možná to netušíte, ale pokud si necháte zrekonstruovat celou ústní dutinu pomocí implantátů – tedy horní i dolní čelist – může se cena za tuto rekonstrukci vyšplhat až ke dvěma stům tisícům korun. Zubní implantát totiž v současné době slouží jako nejdokonalejší zubní náhrada a jak jistě všichni dobře víte, za dokonalost se platí, a to ve všech oborech.

Sečteno podtrženo, starejte se o své zuby dokud je čas, jinak vás váš nový chrup může přijít na více peněz než nové auto.


Přečtěte si: